Tipy a triky: Jak využít Google prostředí na maximum

Mediální klub připravuje pro spolužáky, spolužačky i vyučující návody na zajímavé nástroje či různé funkce dostupné v rámci Google Workspace - tedy školního e-mailu a prostředí pro distanční výuku. Videa od jednotlivých členů a členek postupně přibývají na adrese smysluplnaskola.cz/web/navody.

Jak funguje Google Keep? Na ten se ve svém návodu zaměřila Anežka Dvořáková (5.C). Jde o úkolníček, zkrátka poznámkový blok, kam si můžete psát úkoly, vkládat nejrůznější odkazy či dokonce fotky nebo hlasové poznámky.

Jak si upravit nastavení Gmailu, aby se vám hromadné zprávy například z Učebny třídily zvlášť? Video, které vás tímto postupem provede, připravil Vojta Brůžek (7.A)

Další videa postupně přibývají, všechna je najdete na odkazu
smysluplnaskola.cz/web/navody.

Mediální klub