Základní škola

Představujeme se. Jsme Smysluplná škola, více o naší škole zjistíte zde. Dvě budovy v krásné pražské čtvrti Karlín, na Lyčkově náměstí a v Pernerově ulici. Jsme škola s bohatou historií.

Realizujeme nebo podporujeme řadu projektů, spolupracujeme s řadou partnerů. Ostatně, spolupráce je pro nás ve výuce velmi důležitá. Dále také schopnost vyhledávat informace, řešit problémy, dávat poznatky do souvislostí nebo umět získané vědomosti a dovednosti využít v praxi. Využíváme činnostní metody učení, prostředky individualizace a vnitřní motivace dětí.

Chceme vytvořit a udržovat příjemnou atmosféru pro všechny a nabídnout dětem i rodičům možnosti zapojit se přímo do života školy. Například prostřednictvím školní rady (žákovského parlamentu) či v rámci rodičovského sdružení.

Základní škola

Plán akcí

po 27. 9.pá 1. 10.

27.9. – 1.10.2021
(Základní škola, Třídy, 4. A, 4. B, 4. C, 5. A, 5. B, 5. C, 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, 7. A, 7. B, 7. C, 7. D, 8. A, 8. B, 8. C, 9. A, 9. B, 9. C )
út 28. 9.

(Základní škola, )

Den české státnosti (sv. Václav)

so 2. 10.

(Základní škola, Volný čas, )

Tradiční ZAHRADNÍ SLAVNOST je letos KARLÍNSKÁ SLAVNOST! Vyvrcholení celoškolního projektu Poznej Karlín.