Google Keep

Google Keep je poznámkový blok integrovaný přímo do školního Google prostředí. Můžete ho používat pro ukládání odkazů, připomínání úkolů či celkový přehled. Zjistěte ve videu, jak funguje.

Chci si to vyzkoušet

Google Keep jako poznámková aplikace slouží k zaznamenávání čehokoli, co vás napadne. Můžete přidávat poznámky, seznamy i třeba fotky. Dokonce je možné nahrát hlasovou poznámku. Poznámky si můžete třídit pomocí barev či štítků. Můžete je sdílet se svými spolužáky nebo kolegy. A v neposlední řadě je možné nastavit si k danému "lístečku" připomenutí. Můžete si stáhnout i aplikaci do mobilu.

Věděli jste, že...

Keep je integrovaný také do ostatních služeb Googlu? Jedním kliknutím si ho můžete otevřít a napsat si poznámku třeba v Gmailu nebo v Kalendáři. Najdete ho v liště vpravo.

Snímek obrazovky - Google Keep v Gmailu

Štítky