Jaké byly nejšílenější účesy?

Projekt Hrdá škola nejsou jen „nebatohy“, ale i neobvyklé účesy. Každý, kdo se chtěl pobavit a ukázat, jak kreativní dokáže být, tak přišel v úterý 19.3. do školy v tom nejšílenějším účesu, který si na hlavě dokázal vytvořit.

Děti i dospělí se sešli v tělocvičně o velké přestávce. Proběhla promenáda učitelek a učitelů. Obdobně jako u Dne bez batohů, i v rámci „šílených účesů“ se děti mohly zapojit do soutěže. Probíhala na webu školy, tentokrát formou elektronického hlasování.

A kdo nakonec zvítězil? Na Lyčkárně Adriana Fenclová, Anna Brázdová, Nela Hamouzová, Štěpánka Reslerová a Elisabeth Haisová. Na Pernerce Pola Milaniuk, Nik Rassmussen, Laura Blažková, Ajla Mašlič a Dan Hodaň. Hlasovalo se velmi aktivně, přední místa získala přes tisíc hlasů!

Z paní učitelek Marcela Bílá, Lucie Klimešová, Rebeka Vadasová a Veronika Dobrovolná!

Všem děkujeme za účast a budeme se těšit na další den plný kreativity a zábavy, tentokrát Den her!

Michaela Smolařová
17.4.2024