Velikonoční jarmark pro Ukrajinu: obrazem

Prodejní stánky jednotlivých tříd, velikonoční dílničky, společný stůl s občerstvením a sbírka školních potřeb. Takový byl velikonoční jarmark, který proběhl 12. dubna na zahradě ZŠ Lyčkovo náměstí. Třídy z Lyčkova náměstí i z detašovaného pracoviště v Pernerově ulici si připravily své výrobky, dorazila spousta návštěvníků a celkem se vybralo neuvěřitelných 95 522 . Navíc také spousta učebních pomůcek. Moc děkujeme všem!

Výtěžek z akce poputuje na podporu ukrajinských rodin na Praze 8 (školní pomůcky, organizování akcí, společné projekty).

Na jarmarku vystoupil také školní pěvecký sbor PIÁNKO s několika písničkami. Více uvidíte v reportáži.

Podívejte se na fotky od Tadeáše Cihly z 8.A. Děkujeme za ně!

Štítky
Lyčkopis