Škola byla osvícena

Letošní, již sedmý ročník Signal Festivalu měl dohromady tři trasy, probíhal ve dnech 10. až 13. října. Promítalo se na několika místech Malé Strany, Starého Města a už podruhé svou trasou neminul ani Karlín.

V oblasti již zmiňovaného Karlína proběhly byly dvě placené instalace v Invalidovně a v Kooperativě. Další již neplacenou instalaci umístili pořadatelé do Kaizlových sadů a na komíny u kancelářské budovy Corso Karlín. Na základě pozitivních ohlasů z loňska se opět i letos promítalo na kostel Cyrila a Metoděje na Karlínském náměstí.

Milým překvapením, především pro žáky, bylo promítání na budovu ZŠ Lyčkovo náměstí. Projekci zahájili žáci a učitelé slavnostním odpočítáváním, byla na motivy výročí revoluce, protože tento rok se slaví její jubileum. Promítání provázelo diváka několika událostmi spojenými se sametovou revolucí. Obsahovala hodně barev a doprovázela ji úderná hudba, proto se jevila jako velmi výrazná a veselá.

Tato událost byla pro školu velkou ctí. Letošní ročník Signal Festivalu se znovu povedl a doufáme, že trasa v Karlíně se bude každým rokem více rozrůstat.

Štítky
Lyčkopis