Sbor Piánko zazpíval při zahájení výstavy „Cesta kolem světa za 45 minut“

V úterý 30. 11. 2023 se vydali nejstarší zpěváčci našeho školního pěveckého sboru Piánko na Malou Stranu do Národního pedagogického muzea a knihovny J. A. Komenského, kde vystoupili při zahájení výstavy - Cesta kolem světa za 45 minut.

Sbor zazpíval na úvod píseň Sluníčko, sluníčko od Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra a několik písní z dílny Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Jedna z písní byla novodobá od Pokáče s názvem V lese, kterou doprovodila na kytaru paní učitelka Lucie Kobrlová. Na závěr zazněla píseň Zachraňme planetu od Lenky Jakešové. Slovem provázela Dana Terragni, která velmi vtipně spojila jednotlivé písně s tématem výstavy.

Velmi děkujeme za pozvání a možnost si zazpívat při takové příležitosti. Výstava je moc pěkná, tak pokud máte možnost, také ji navštivte.

Marcela Bílá
5.12.2023