Pololetní vysvědčení (ne)rozdána

Netradiční závěr pololetí. A už druhé netradiční vysvědčení - protože je hlavně za distanční výuku. Žáci a žákyně ho měli dostat tradičně před pololetními prázdninami ve čtvrtek 28. ledna, ale vzhledem k situaci a uzavření škol pro 3. - 9. ročníky ho dostali pouze nejmladší, prvňáci a druháci.

Své první vysvědčení tak dostaly děti z prvních tříd ve škole, ale stejně jako v jiných třídách, jeho forma se lišila. Kromě známek se objevilo také slovní hodnocení, formativní hodnocení a jak vysvědčení pojali třeba v 1.S, můžete vidět na fotografii.

Obecně se dá říct, že většinou se i známkovalo. Ale tradiční předávání vysvědčení se ve většině tříd nekonalo, výsledky svého snažení za první pololetí tak děti mohou vidět ve Škole Online. O samotné vysvědčení nicméně nepřijdou, čeká na ně vytištěné, jakmile se vrátí do školy. Doufejme, že to bude už brzy.

Foto: Mgr. Jana Křehlová

Matouš Ettler