Pěvecký sbor Piánko měl před Velikonocemi napilno

V sobotu 23. 3. 2024 vystupoval náš školní pěvecký sbor Piánko na Mariánském náměstí v Praze 1 na Velikonočních trzích. Sbor zazpíval několik dětských a pohádkových písní a přítomným divákům zpříjemnil sobotní podvečer. Za to, že děti krásně zpívaly, dostaly malý velikonoční dáreček.

V pondělí 25. 3. 2024 děti zazpívaly v hotelu Fitzgerald, při příležitosti setkání členů CID Prahy 8  dětské a pohádkové písně. Přidali se i přítomní hosté a rodiče dětí. Vystupovaly hlavně menší děti ze sboru a zpívání si užily.  Nakonec dostaly sladkou odměnu a poděkování. Na klavír nás doprovázela paní učitelka Dobromila Hodová z Pernerky.

Poslední akcí, která děti čekala, bylo vystoupení 27. 3. 2024 na Velikonočním jarmarku na zahradě školy na Lyčkově náměstí. Před sborem zahrály děti z Pernerky na flétničky pod vedením paní učitelky Ireny Hujerové. Poté zazpíval školní sbor Piánko. Dvě písně byly i s tancem starších dětí, které si samy vymyslely choreografii a tím písně příjemně obohatily.  Na klavír opět doprovázela paní učitelka Dobromila Hodová. Rodiče a přítomní návštěvníci si se sborem zazpívali a děti si to moc užily.

Přejeme všem krásné prožití Velikonoc.

Marcela Bílá, vedoucí sboru

Marcela Bílá