Nakrmte na dálku své oblíbené zvíře nejen ze ZOO Praha

Brány pražské zoologické zahrady jsou už delší dobu uzavřené a chovatelé nemají za co koupit krmení pro zvířata, proto pražská zoo přišla s projektem STRAVENKY PRO ZVÍŘATA, díky kterému můžete nakrmit až 70 druhů zvířat z trojské zoo.

Můžete přispět od 50 kč do 500 kč. Ale je jasné, že slon sežere více potravy než papoušek ara, proto bude stravenka pro slona dražší.

Pokud nebudete chtít žádnému zvířeti zaplatit snídani, oběd nebo večeři, můžete se dozvědět, co si dá například gorila nížinná k obědu, nebo svačině.

Více informací zde:

seznam zvířat, stravenky, o projektu

Pokud se vám třeba žádné zvíře ze seznamu ZOO Praha nelíbí, stačí se podívat na web zoologické zahrady, ve které mají vaše oblíbené zvíře a můžete přispět svému oblíbenému zvířátku na jídlo i jinde. Např. Safari Park Dvůr Králové spustil projekt pozvi zvíře na oběd, ve kterém můžete poslat svému oblíbenému zvířeti peněžní částku na oběd.

Tadeáš Cihla
24.3.2021