Lyčkament má za sebou inauguraci

Podobně jako minulý rok, i v letošním roce proběhla slavnostní inaugurace členů a členek Lyčkamentu. Akce se konala před ředitelnou, zúčastnil se tedy pan ředitel i paní zástupkyně z Lyčkárny. Za doprovodu hudby podepisovali žáci a žákyně dokument obsahující práva a povinnosti člena či členky Lyčkamentu.

Akci krásně doplňovala slavobrána z balonků, která tak dodala na důležitosti a podpořila veselou atmosféru. Nechyběly i ani lahodné zákusky, které byly přichystané jako odměna pro nové členy a členky Lyčkamentu za to, jakou mají odvahu jít společně s ostatními vstříc novým výzvám.

Děti si na jedné ze svých prvních schůzek odhlasovaly to, jakým způsobem tuto inauguraci oslaví. Většina dětí souhlasila se společným přespáním ve škole. Ti, co chtěli a mohli dorazit, si užili spoustu zábavy, skvělé pizzy, stmelovací hry, ale také báječnou diskotéku. Celý večer se nesl v duchu dobré nálady a radosti. Všichni najezení a spokojení se odebrali ke spánku a těšili se na nový školní den. A co říci závěrem? Všichni přejeme našim Lyčkamenťákům a Lyčkamenťačkám, ať co nejlépe zvládají všechny výzvy, ať se jim dobře spolupracuje a ať se jim podaří vše, co mají v plánu.

Anežka Dvořáková
5.11.2023