Karlibeňská masopustní pátračka

Letošní Karlínský masopust se kvůli vládním opatřením nekonal jako každý rok v podobě tradiční masové akce, ale jen jako outdoorová hra. Karlibeňské masopustní pátračky se mohli zúčastnit jednotlivci nebo skupiny s různým věkovým rozmezím od 1. do 16. února v Karlíně a Libni.

Karlibeňská masopustní pátračka měla dohromady 18 stanovišť, na každém stanovišti jste museli naskenovat QR kód pomocí chytrého telefonu s daty. Jedno ze soutěžních stanovišť bylo i na naší škole na Lyčkově náměstí. Soutěžní otázky ověřily znalosti účastníků hlavně ohledně masopustu, ale také je prověřily ve znalostech o významných budovách v Karlíně. Pokud jste vyrazili na trasu v sobotu 6.2.2021, tedy v den, kdy by se masopust za normálních okolností konal, v maskách a kostýmech, mohli jste po cestě potkat masopustní postavy s překvapením. Pokud jste obešli 7 stanovišť, v Karlínském spektru nebo Libeňském zámečku na vás čekala malá odměna. Pokud jste nelenili a obešli alespoň 14 stanovišť, mohli jste si dojít pro velkou odměnu.

Tadeáš Cihla

Štítky