Jak se běhal orienťák v Kaizlových sadech

Ve čtvrtek 16. 6. pro nás připravil pan učitel Ondra Černý orientační běh v Kaizlových sadech. Zařídil pro všechny kromě odměn pro všechny také krásné počasí.

Pro mladší účastníky byly kontroly přímo v parku, pro starší účastníky a jejich učitelský doprovod bylo možné projít si trasu delší, až za hranice Invalidovny.

Orientovat se v mapě, k tomu běhat a ve správném pořadí nalézt kontroly přišly některé třídy z 1. stupně a z 2. stupně třída 6.A.

Všem se podařilo podle mapy dojít do cíle a nalézt správné kontroly. Někdo to pojal závodně a běžel, někdo si okruh prošel procházkou. Nikdo se neztratil, i když jednu trojici se nám podařilo dostat k cíli až po okružní jízdě pana učitele Jirky na kole.

Všem dětem i učitelskému doprovodu se dopolední orientační aktivita moc líbila.

Velké poděkování patří Ondrovi Černému za přípravu, celý plynulý průběh a závěrečné ocenění pro všechny.

Za kolektivy tříd a kolegy Lucka Klimešová (5.A)

Štítky
Lyčkopis Sport