Bruslení na Vltavě

Kvůli vládním opatřením se letos musela i po krátké době fungování zavřít veřejná kluziště. Ale i přes zavřená kluziště si díky letošnímu mrazivému počasí mohli lidé zabruslit na zamrzlých rybnících nebo dokonce i na slepých ramenech zamrzlé Vltavy, třeba v Libeňském přístavu.

Bruslení nebylo sice tak pohodlné jako na kluzištích, protože led nikdo neupravoval a neodklízel z něj sníh, ale i přesto si přišlo zabruslit nebo zahrát hokej spoustu lidí. Pokud jste si šli zabruslit do Libeňského přístavu, mohli jste vidět plovoucí dům - Prvoka, jediný vytištěný dům na 3D tiskárně (ne plastové, ale obří betonové) v České republice.

Foto: Tadeáš Cihla, Mykola Štěpán Kukla

Štítky