7.A a 7.B na výletě v Posázaví

7.A a 7.B na výletě v Posázaví

Školní výlet se konal od pondělí 6. 9. do pátku 10. 9. 2021. Z pražského hlavního nádraží jsme vyrazili vlakem do Českého Šternberka (s přestupem v Čerčanech). Bydleli jsme ve Vrábově, asi kilometr od Českého Šternberka.

Tábor nabízel volejbalové i fotbalové hřiště. Většinu času jsme sportovali. Hráli jsme fotbal, přehazovanou, volejbal, t-ball a podobně. Každý den jsme chodili na menší výlety. Nejdelší výlet byl do města Sázavy (asi 10 km). Všichni se shodli na tom, že na školním výletě bylo hodně zábavy. Tři odvážlivci ze 7.A spali tři noci pod širákem.

Eduard Kaderka, mluvčí třídy 7.A

 

Štítky
Lyčkopis Výlety
Autor/ka
Eduard Kaderka
Publikováno
15.9.2021

Školní média

Novinky ze školy i okolí. Školní webový magazín Lyčkopis, školní televize Reflegs a školní rádio.