Anketa: Den bez batohů

Zadání bylo jednoduché – přijďte do školy bez batohů. Kam ale dát všechny učebnice a další věci, které na vyučování nezbytně potřebujeme? Nápady to byly skutečně originální! Podívejte se na anketu, kterou pro vás natočili členové a členky redakce Mediálního klubu.

Den bez batohů pořádal náš školní parlament, Lyčkament, a to v rámci akce Hrdá škola. Představíme vám ještě další originální „nebatohy“, které se organizátorům a organizátorkám v rámci výzvy sešly!

Děkujeme za pomoc se střihem našemu absolventovi Tadeáši Cihlovi. Dále spolupracovali: Tereza Babczynská, Andreas Ton, Michaela Smolařová, Matouš Ettler

Mediální klub