Ze zákulisí: Jak jsme vysílali rozsvícení vánočního stromu online

Advent na Lyčkárně bývá ve znamení tradičních akcí, o které jsme bohužel v letošním roce přišli. Rozhodli jsme se ale zachovat aspoň tradici rozsvícení vánočního stromu, které jsme nabídli divákům prostřednictvím živého vysílání. Jak se takový přímý přenos chystá a odbavuje? Není to jen tak a rozhodně ne vždycky všechno vyjde podle představ. Celý den plný příprav zachytily redaktorky Mediálního klubu - Anežka Dvořáková a Bára Klimešová. Nahlédněte s námi (nebo spíše zaposlouchejte se) do zákulisí.

Na záznam přímého přenosu se můžete podívat tady. Za spolupráci děkujeme všem redaktorům Mediálního klubu a také GymTV Příbram.

Redaktorky: Anežka Dvořáková, Bára Klimešová / Foto: Tadeáš Cihla / Střih a zpracování: Míša Smolařová

Anežka Dvořáková, Bára Klimešová
31.12.2020