Velký úspěch v soutěži anglické konverzace

Veliká gratulace patří čerstvému absolventovi naší školy Kaloyanovi Kotevovi, který uspěl v pražském, tedy krajském, a následně i celorepublikovém kole soutěže anglické olympiády. Soutěž pořádala Fakulta mezinárodních vztahů VŠE v Praze a to hned v několika kategoriích.

Ti nejúspěšnější absolvovali až čtyři kola, tedy školní, krajské, okresní a ústřední. V rámci závěrečného, ústředního, tedy  celorepublikového kola se Kalo umístil na krásném čtvrtém místě. Jak je taková soutěž náročná nebo jakým způsobem se Kalo naučil tak dobře anglicky, se můžete dozvědět v našem podcastu, který jsme pro vás na konci školního roku natočili.

Michaela Smolařová
22.7.2024