Náměstí bylo plné čarodějnic

Poslední dubnový čtvrtek se nesl v duchu oslav. Před budovou školy proběhl již šestnáctý ročník akce s názvem Náměstí plné čarodějnic. Podobně jako každý rok bylo připraveno mnoho aktivit v podobě různých soutěží a her. Děti mohly soupeřit v letu na koštěti, ve skákání v pytli nebo např. v hodu míče na terč.

Součástí čarodejnckého setkání bylo i hodnocení o nejlepší masku nebo také o nejmladšího účastíka. A jako každý rok si ji děti i rodiče užili.

Poslechněte si reportáž školního rádia o akci!

Redaktorka rozhlasové reportáže: Anna Bartoníčková / Střih reportáže, článek: Mgr. Michaela Smolařová / Foto: Boyan Malinov / spolupracovali ostatní členové Mediálního klubu

Anna Bartoníčková, Mgr. Michaela Smolařová
14.6.2017