První krok do školy. Jaký byl letošní Den nanečisto?

Je tu opět jaro, za chvíli prázdniny a pak nový školní rok. Čas přijmout nové prvňáčky! A taky „nulťáky“, žáky a žákyně přípravného ročníku. Zápis se koná v polovině dubna, předchází mu ovšem každoročně několik kroků. Prvním z nich i letos bylo setkání s rodiči a následně Den nanečisto – vlastně dokonce dva, v polovině února na Pernerce a o týden později na Lyčkově náměstí.

Vyrazili jsme na Pernerku, kde bylo celkem pět stanovišť. Všechna jsme obešli a vyzpovídali jsme jednotlivé aktéry. Poslechněte si rozhlasové ohlédnutí za tímto dnem!

Reportáž připravila: Michaela Smolařová / Rozhlasovou reportáží provází: Barbora Klimešová / Foto: Kateřina Minksová / Článek: Matouš Ettler

Mediální klub
20.3.2023