Nejčastější otázky: Na co se ptají rodiče budoucích prvňáčků?

Zápis do prvních tříd a přípravného ročníku se blíží a jako každý rok, také letos se objevuje mnoho otázek, které rodiče uchazečů pálí. Jaká jsou kritéria pro přijetí? Kdo bude v prvních třídách učit? Je možné si vybrat třídu nebo třídního učitele/učitelku? Kdy a jak proběhne zápis? Poslechněte si rozhovor s vedením školy, panem ředitelem Janem Kordou, paní zástupkyní Lenkou Pechátovou a panem zástupcem Markem Remišem.

Nechybí ani odpovědi na otázky ohledně toho, co a jak se ve škole učí. Podle jaké metody? Podle jakých učebnic? Od kterého ročníku se učí třeba angličtina? Jak je to s jídelnou, družinou nebo třeba s kroužky?

Naše škola také otevře už třetím rokem dvě první třídy v detašovaném pracovišti v Pernerově ulici. Jaký je rozdíl mezi "Lyčkárnou" a "Pernerkou"? Jak tam probíhá výuka a jak si vybrat? Které hodnoty jsou na naší škole ty nejdůležitější?

Nabízíme vám podcast - rozhovor s vedením školy. Poslechnout si ho můžete ve vašich oblíbených podcastových aplikacích (Spotify, Apple Podcasts, Anchor a další).

Na přípravě se podíleli: Mykola Štěpán Kukla, Tadeáš Cihla, Andreas Ton, Natálie Židovská, Barbora Klimešová / Foto: Tadeáš Cihla / Střih: Michaela Smolařová

Mediální klub
Publikováno