Školní pěvecký sbor Piánko slaví páté narozeniny

Letos v květnu jsme plánovali oslavu k 5. výročí založení našeho pěveckého sboru. Chtěli jsme nacvičit nové písně a naším zpěvem potěšit posluchače. Současná situace naše plány změnila. Nemůžeme se scházet, zpívat a trávit společný čas. Je nám to moc líto, ale nemůžeme to změnit. Proto jsme se rozhodli potěšit své příznivce malou ukázkou našeho zpěvu alespoň v internetové podobě.

Jako dárek zveřejňujeme píseň z Koncertu pro maminky z roku 2019, která tam zazněla. Píseň byla psána přímo pro maminky na melodii písně Bohemian Rhapsody od skupiny Queen a na klavír ji doprovodila Kateřina Glogarová. Věříme, že se vám bude líbit a ti kteří ji zpívali, si rádi vzpomenou.

Vznikla také kronika sboru, kterou si můžete prohlédnout. Zároveň zveřejňujeme i všechny záznamy a fotografie z jednotlivých vystoupení našeho pěveckého sboru.

folder.pngKronika folder.pngZáznamy a fotografie z vystoupení

Doufáme, že se při poslechu a prohlížení kroniky sboru pobavíte a zachováte nám přízeň. Těšíme se brzy na společná setkávání.

Na závěr ještě malá prosba. Pokud máte ve svém domácím archivu nějaké fotky nebo videonahrávky z našich vystoupení, které nám chybí hlavně z našich prvních vystoupení, napište na e-mailovou adresu: marcela.bila@smysluplnaskola.cz.

Za školní pěvecký sbor Piánko Marcela Bílá

Štítky