7.A i přes nepříznivé počasí připravila skvělý den pro nulťáky

7.A i přes nepříznivé počasí připravila skvělý den pro nulťáky

Ve středu 25. května, pět minut po osmé hodině sedmáci nasedli do vlaku do Senohrab. Cesta poměrně utíkala a v Senohrabech jsme byli v podstatě za chvíli. Když jsme ale vystoupili z vlaku, překvapilo nás docela deštivé počasí.

To nás ale neodradilo. Během 2,5 km dlouhé túry na Zlenici jsme rozvěšovali fáborky a někteří se i podívali do temného tunelu. Zhruba v půli cesty se nám ozvali vyučující z 0. ročníku, že nastupují v Praze na vlak, který jel hodinu po nás. Pak se ještě více rozpršelo, ale to nás i přes nepohodlí neodradilo připravit si skupinové úkoly pro mladší spolužáky. Najednou jsme uslyšeli křikot nulťáků, a tak jsme poznali, že nezabloudili. Na stanovištích nás bylo vždy 3 až 5. A nulťáci chodili po čtyřčlenných skupinkách. Po chvíli jsme zjistili, že máme akorát čas odejít zpět na vlak, aby nám neujel. Stihli jsme to jen tak tak, nakonec jsme celí promočení nastoupili do vlaku. I přes nepřízeň počasí jsme si trento výlet užili a naštěstí jsme se stihli vrátit zpět do Prahy na oběd.

Napsal: Andreas Ton (7.A) / Editor: Matouš Ettler

Foto: Wikimedia Commons (CC-BY-SA)

 

Štítky
Lyčkopis Výlety
Autor/ka
Andreas Ton
Publikováno
24.6.2022

Školní média

Novinky ze školy i okolí. Školní webový magazín Lyčkopis, školní televize Reflegs a školní rádio.