Mediální klub hledá nové členy!

Zveme všechny zájemce z řad žáků naší školy, kteří by se rádi stali členy mediálního klubu. Naučíte se toho spoustu - spolupracovat, nebát se vystupovat, pracovat s technikou... A v neposlední řadě si užijete spoustu legrace.

Od letošního roku navazuje na svou předchozí činnost nejenom mediální klub, ale v nové formě také dětská rada. Jednotlivé třídy si tak vybírají své zástupce - členy dětské rady a také tiskové mluvčí třídy. Tyto dvě pozice fungují v rámci školy.

Mediální klub naproti tomu funguje jako kroužek. Potkávat se budeme každý pátek od 14:00 do 15:30 v redakci v suterénu vedle školní kuchyňky. Pro ty, kteří nemají v pátek čas nebo budou potřebovat s něčím pomoci, máme připravenou možnost potkávat se i v pondělí nebo podle domluvy.

Chci se stát členem mediálního klubu →

Podpořeno v rámci realizace projektu „Demokratická kultura na ZŠ Lyčkovo náměstí“, registrační číslo CZ.07.4.68/0.0/0.0/19_068/0001403, financovaného z Operačního programu Praha – pól růstu, Evropských strukturálních a investičních fondů prostřednictvím Magistrátu hl. m. Prahy

(Autorka komiksů: Mgr. Magdalena Bořkovcová)

Kontakt:

Mgr. Michaela Smolařová, michaelasmolarova@gmail.com