Organizace provozu školy od středy 14.10.2020

Mateřská škola  – bez omezení.

Přípravné třídy a 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ – distanční vzdělávání 14.10.2020 – 23.10.2020

• Distanční vzdělávání je povinné. Případnou neúčast je nutné písemně omluvit zákonným zástupcem!

Distanční vzdělávání – přípravné třídy a třídy na 1. stupni:

• Organizace distančního vzdělávání je na třídních učitelích jednotlivých tříd, v nejbližší době obdrží zákonní zástupce dítěte informaci o způsobu vzdělávání, zasílání úkolů a komunikaci po dobu distančního vzdělávání.

Distanční vzdělávání – 2. stupeň:

• Třídy 6. – 9. ročníků mají připraven rozvrh na distanční vzdělávání, který se zobrazuje na Škole online (3 – 4 hodiny denně). Naším cílem není, aby děti seděly u počítače 6 hodin denně!
  • Děti „online“ (dokážou se učit přes internet) se propojují na jednotlivé předměty přes Google Učebna (Classroom) a své školní emaily v termínu hodiny! Neúčast na online hodině je považováno za absenci ve vyučování a je nutno omluvit zákonným zástupcem!
  • Děti „offline“ (nemají podmínky k učení přes internet) si každý školní den na distančním vzdělávání chodí pro úkoly z předmětů rozvrhu na distanční vzdělávání v 9.00 na recepci školy. Nevyzvednutí úkolu je považováno za absenci ve výuce a je nutné omluvit zákonným zástupcem.
  • V případě jakéhokoliv problému kontaktujte třídní učitele, nebo vedení školy, rádi pomůžeme!

Stravování:

• Obědy jsou odhlášeny na období distanční výuky a podzimních prázdnin (14.10. – 30.10.) všem dětem, které navštěvují ŠJ na Lyčkově náměstí, na ZŠ Petra Strozziho a výdejnu v Pernerově.
  • V případě, že chcete v době distanční výuky odebírat obědy, je nutno si obědy opět přihlásit!

Způsob přihlášení – jídelna MŠ Lyčkovo nám  a výdejna ZŠ Pernerova:

• Na zítra 14.10.2020 mailem na sebkova@zs-ln.cz nebo na mobil 775 658 722 pouze dnes 13.10. do 17.00h.
  • Na období 15.10-23.10.2020 pouze na strava.cz.
  • Výdej obědů bude každý školní den od 12.30 do 13.30.

Způsob přihlášení – jídelna ZŠ Petra Strozziho:

• Přes strava.cz, mailem jidelna@zs-strozziho.cz nebo telefonicky 284 812 087, 603 718 775.
  • Vaří pouze jeden druh jídla.
  • Výdej obědů bude každý školní den od 11.30 do 12.30.

Od pondělí 26.10.2020 do pátku 30.10.2020 jsou podzimní prázdniny, děti se neučí!!

Provoz školní družiny, klubu, všech zájmových kroužků a odpoledních či večerních nájmu je zrušen

Ošetřovné

Dle MPSV není na žádost o ošetřovné požadováno potvrzení školy o uzavření. To bude nahrazeno čestným prohlášením pojištěnce, že musí o dítě pečovat z důvodu uzavření školy na základě mimořádného opatření.

Jan Korda