Schůzka rodičů nově přijatých dětí do MŠ Lyčkovo náměstí ve školním roce 2023/2024

- proběhne 15. 6. od 17. 00 hodin v budově MŠ Pernerova 29, v jídelně MŠ

Vážení rodiče,
vaše děti byly přijaty od 1. 9. 2023 do naší MŠ Lyčkovo náměstí/Pernerova.
Ráda bych Vás pozvala na schůzku rodičů nově přijatých dětí, a to 15. 6. od 17. 00 hodin do budovy MŠ Pernerova 29 (jídelna MŠ).
Délka schůzky je přibližně 2 hodiny a bez přítomnosti dětí (schůzka je v jídelně MŠ).
Pokud se schůzky nemůžete zůčastnit, je potřeba si vyzvednout od 19. 6. do 29. 6. smlouvy ke stravování a školnému na recepci MŠ a ZŠ Pernerova 29.
Program schůzky:
- získáte informace o platbách školného a stravného (nutné osobně převzít smlouvy o stravování + školném)
- budete mít možnost vyjádřit vaše přání k zařazení vašeho dítěte do budovy/třídy MŠ
- představíme Vám program naší MŠ
- získáte informace o adaptačním programu
- seznam věcí do MŠ
- režim dne
- předškolní příprava
- koordinátorka Spolku rodičů Vám představí jeho činnost
- přítomen bude speciální pedagog, hospodářka MŠ, vedoucí učitelky obu budov
- dotazy
Pokud jste se rozhodli, že vaše dítě nenastoupí do naší MŠ, děkuji Vám za zaslání této důležité informace na email (petra.motyckova@smysluplnaskola.cz)