SKUPINA: MAKSYM, DANIEL, ELIŠKA, TÁŇA .TÝDEN 30.3 - 3.4

PLÁN NA TENTO TÝDEN A NEJBLIŽŠÍ ONLINE HODINY   (obrázky se z tech.důvodu tady zatím neobjevují, ale na wtahapp, vše funguje)

Hrubý časový odhad Vaší práce v probírané látce

S Martinou, a Věrkou učíme on-line po telefonu všechny, kteří to potřebují a kteří si o to řeknou. Pokud si s něčím nevíte rady nebo nás chcete jen slyšet, neváhejte zavolat. Jme tu pro Vás a v rámci…

Nový případ Vrťapky 4

Pokud se Vám případy Vrťapky líbí, dejte nám to, prosím, vědět. Díky. Přejeme hezký den. Lucinka a Bára Jindrová - autorka textů.

dočasný rozvrh pro skupinu: Maksym, Táňa, Eliška, Daniel

rozvrh online spolupráce přes whatsapp :)

SKUPINA OD VĚRKY: pracovní listy a pokyny k práci

CO SI MÁTE PŘIPRAVIT NA PŘÍŠTÍ TÝDEN?   PRACOVNÍ LISTY - většina z vás už máte vytištěno doma  (VLOŽENO Z MINULLÉHO TÝDNE : NEJEN PPRO  ELIŠKU, MAKSYMA, DANIELA A TÁŇU)