Anglický jazyk - Happy House

Vážení rodiče, v odkazu Vám přeposílám stránky, na kterých je možné pracovat na procvičování AJ podle naší učebnice Happy House.

Týdenní plán na 33. týden od 18. 4. do 21. 4.

Vážení a milí rodiče, v příloze přikládám plán na příští týden a odkazy na stránky paní spisovatelky Zuzany Pospíšilové a písničku s videoklipem Chválím Tě, Země má. Přeji krásné Velikonoce. Lucka K.

Konzultace - zapsané termíny

Milí rodiče, děkuji za "nejrychlejší" zapsání konzultací, jaké jsem zatím zažila :-). V příloze přikládám přehled. Těším se na Vás. Lucka K.

Rozpis konzultací na 3. čtvrtletí 2017

Vážení rodiče,  v příloze najdete rozpis konzultací k nahlédnutí. Rozpis bude ležet u recepce na malém stolečku. Prosím zapište se do středy 12.4. děkuji za pochopení. L.K.

Týdenní plán 32. týden od 10. 4. do 12. 4.

Vážení rodiče, v příloze přikládám plán na příští týden. hezký víkend. Lucka K.

Úhrada za družinu (duben - červen)

Prosíme rodiče o uhrazení poplatku za ŠD na další  období (duben - červen) ve výši 750,- Kč do 20. 4. 2017 na účet školy 34237081/0100. Děkujeme.

Týdenní plán na 31. týden od 3. 4. do 7. 4. 2017

Vážení rodiče, v příloze přikládám týdenní plán na 31. týden. Krásné slunečné jarní dny. Lucka K.

Týdenní plán na 30. týden od 27.3. do 31.3.

Vážení rodiče, v příloze přikládám týdenní plán a webové stránky programu na který se ve středu chystáme. Hezký víkend a celý týden. Lucka K.

Videa z hudební výchovy se studentkami

Týdenní plán 29. týden od 20. 3. do 24. 3.

Vážení a milí rodiče, v příloze přikládám týdenní plán na 29. jarní týden. Přeji krásné jarní dny. Lucka K.