Týdenní plán na 6. týden od 10. 10. do 14. 10. 2016

Vážení rodiče, v příloze přikládám týdenní plán na příští týden. Těším se na společný sobotní výlet, budu sledovat počasí a podle toho, jaké počasí se na nás nachystá, tak bychom směřovaly naše kroky. Zatím jsem přemýšlela o trasách - Svatý Jan pod Skalou

(+ Solvayovy lomy), Chuchelský háj (procházka + návštěva minizoo), Roztoky u Prahy - Levý Hradec. Mohly bychom se také společně rozhodnout na místě setkání v sobotu.

Děkuji za průběžné placení třídního fondu (500,- Kč). Poprosím doplatit do konce října.

Vybírat budu také 120,- Kč na divadelní představení Jak jsem se ztratil v Divadle v Dlouhé, kam vyrazíme v pátek 4. 11. Peníze poprosím také do konce října. Děkuji.

V pondělí 24.10. nám zařídil prohlídku letiště v Letňanech tatínek Dannyho Koťana pan Koťan. Moc za to děkujeme. V pondělí bychom se sešli ve třídě bez aktovek, jen s batůžkem, svačinou a pitím, PK a pláštěnkou. Oblečení by měly mít děti spíš sportovní a podle počasí, které nás bude ten den čekat. Vrátíme se do třídy ve 12:35.

V kalendáři můžete také sledovat, jaké další akce jsou pro děti nachystané. Některý se sešly brzy po sobě, neboť jsem je objednávala v období června - srpna. Doufám, že děti i vy budete s nabídkou spokojeni.

V pondělí 17.10. se od 17:30 do cca 19:00 uskuteční seminář matematiky profesora Hejného pro přihlášené rodiče. Začátek semináře bude v naší Námořnické 1.A.

Přeji hezký víkend, týden a těším se na společná setkání. Lucka K.

Prosím Vás také touto cestou o podesání informovaného souhlasu pro kolegyni - studentku UJEP v Ústí nad Labem, která na naší škole provádí výzkum o inkluzi a integraci. Pokud souhlasíte, podepište prosím list, který děti obdrží v pondělí nebo v úterý a do konce týdne jej prosím pošlete po dětech zpět do školy. Děkuji

Lucie Klimešová
7.10.2016