Vyúčtování školy v přírodě Modří Ťupťachové a jiné informace

Zdravím vás všechny.

1) Posílám vyúčtování podzimní školy v přírodě Modří Ťupťachové. Pokud žádáte podrobnější náhled, napište mi, okopíruji Vám celý list a vyúčtováním ze ŠvP.

Vybráno 2 100Kč/ osoba. Celkem 56 700Kč.

Utraceno - pobyt 47 250Kč, doprava tam a zpět 2 044Kč, poštovní známky, turistické vizitky, suvenýr - 2 286Kč, doplňky, pomůcky, výtvarné potřeby 3420Kč.

Celkem utraceno (zaokrouhleno) - 55 000Kč

Zbytek - 1 700Kč - zbytek byl utracen na výletě do cukrovaru a lihovaru v Dobrovici  vstupné do muzea cukrovarnictví a vstupné do podniku.

Účty za školu v přírodě jsou v účetní knize zvlášť - kdo chcete vidět, přijďte, prosím v době konzultace.

2) Dělení na modré a zelené na koncert do kostela - děti se dnes nahlásily takto. Kdyby byl problém změna je možná pouze dnes 3. 12.

Zelení - Elí, Jakub, Tobík, Adámek, Kája, Luky, Veronika, Madla, Baky, Maxík, Klárka, Zoe (slíbila jsem jí zelenou bundu), Bertík, Doris

Modří - Sebík, Honzík, Matěj, Julinka, Kačka, Laura, Josefínka, Esterka, Kristýnka, Jáchymek, Daník, Zdeněk, Terezka

Kdyby byl problém, dejte vědět. Ale pokud to půjde, bude to fajn. Stačí spoň bunda té barvy, kdo může být celý, bude to super.

3) V deníku zetíkova cestovatele na straně 41 je adventní kalendář, v němž plníme úkoly na hvězdičky a vločky. Pokud byste chtěli kouknout nebo využít víkendová data, pracujte s adventním kalendářem a já potom dětem za splněné úkoly nalepím hvězdičky nebo vločky.

4) V pátek budeme péct řepánky, prosím o pracovní oblečení do kuchyně. Moc děkuji.

5) V kostele 12. 12. budeme zpívat hned jako první v 17, 30.

Hezký den i týden všem ahoj Veronika.

3.12.2019