VELKÉ poděkování

Zdravím vás všechny,

ráda bych vám všem touto cestou poděkovala za neuvěřitelné množství zelených potravin do zelené místnosti a drobností pro děti. Také za výtvarné potřeby a další všemožné dodané pomůcky. Díky vám a vašim darům si děti mohly užít krásný pobyt na planetě Zet. Zároveň děkuji rodinám Smržů a Elizbaryan za odvoz a dovoz zavazadel, který si nenechali zaplatit, a proto zbylo více peněz pro děti. Nesmírně si vážím nejen hmotných darů, ale i důvěry, komunikace a vzájemné tolerance mezi námi. Také si vážím, že v případě problému se nezdráháte přijít a komunikovat. Díky za vás všechy a díky, že to tak bude fungovat i nadále.

Hezký den Veronika

25.8.2020