Program třídní schůzky na 3. 9. 2019 od 17 hodin.

Zdravím,

zde nabízím přibližný program na úterní setkání, abyste věděli, o čem se budeme bavit a abyste si mohli předem připravit dotazy a náměty do diskuze. Na třídních schůzkách budeme o některých důležitých věcech hlasovat. Pečuji o Vaše děti a ráda bych se v nekterých věcech podřídila většině, protože jste zároveň investoři akcí, které plánuji.

1) Uvítání.

2) Účetnictví - z tříního fondu, z finančních i nefinančních darů od vás rodičů Zetíků za uplynulý školní rok.

3) Roční plán pro třídu 2. A Zetíkových cestovatelů a komunitní Výlet s překvapením - hlasování o aktivitách a výletech.

4) Konzultace a setkávání v tomto školním roce, inspirativní nápady na skříni.

5) Plavání a školy v přírodě.

6) Způsoby a metody vzdělávání - něco málo informací k aktuálnímu věku vašich dětí a jejich vývoji. Co budeme používat ve vzdělávání - seznámení s obsahem šuplíku Vašeho Zetíka.

7) Způsoby vzájemné komunikace.

8) Domácí úkoly - schránky a páteční projekty.

9) Hodnocení - slovní, formativní, známky atd.

10) Rozloučení

PS: Je samozřejmě možné, že jsem na něco zapomněla, protože některé věci si uvědomím až začne školní rok. Za to se ředem omlouvám. Na viděnou v úterý se těšíme my všichni.

31.8.2019