Poslední informace před odjezdem na adaptační pobyt

Zdravím vás všechny a zasílám slíbené.

1) Odjezd - 5. 11. 2018 7, 50 odcházíme od školy pouze s dětmi (z důvodu psychické pohody dětí nás nikdo nemůže doprovodit na Hlavní nádraží) Pro děti je to lepší, aby nikdo nebyl ve výhodě. V tomto případě se to nehodí a většinou to přinese slzy ještě před odjezdem. Díky za pochopení.

2) Sraz mezi 7, 30 - 7, 45 před školou. Velká zavazadla do dodávky. Všichni budou mít, prosím, malý batoh - v něm svačinu, pití, nějakou zábavu do vlaku. Kdo může, prosím o pomoc s věcmi ze třídy, které budeme na adapťáku potřebovat. Děkuji moc.

3) Podpisy bezinfekčnosti a vší budou před odjezdem, protože jsem je zapomněla dětem dát. Moc se omlouvám za komplikaci.

4) Děti u sebe nesmí mít žádné léky. Všechny je nutné odevzdat při odjezdu podepsané a zabalené s návodem, kdy a jak podávat. Pokud chcete něco preventivního na vši, je možné, budeme aplikovat. Prosím, léky na zvracení do autobusu podepište a dejte zvlášť, protože si je musíme vzít s sebou na cestu. Děkuji.

5) Dále je nutné odevzdat kopii kartičky zdravotní pojišťovny nebo mi ji poslat mms vyfocenou na můj telefon a vyplněný dotazník. Vše je v přechozí zprávě na webu.

6) Povinných na odevzdání je 5 pohledů nebo 5 dopisů na každý den pobytu označených pondělí - pátek. Pro psychickou pohodu dětí je to nutné (vysvětlovala jsem v předchozích informacích). Co přijde poštou přidáme. Prosím, pište ČITELNÝM VELKÝM TISKACÍM PÍSMEM. Pište pozitivně (také vysvětleno v předchozích iformacích).

7) Povinně bačkory, pláštěnku, holinky, prosím. Věci na výrobu létajího talíře. Kdo může - baterku a kladívko.

8) Pokud to dětem dovolíte, mohou si zabalit hračky, malé hry na čas osobního volna, plyšáka na spaní. Pokud vám na věcech záleží, podepište je. Některé děti v tomto věku vůbec netuší, že je nějaký kus oblečení jejich.

9) Kapesné není povoleno. Bude až od druhé třídy, až se naučíme počítat.

10) Příjezd - první přijedou zavazadla. Mezi 10. - 11. hodinou a budou složena  v archívu vedle recepce. Tam si je můžete kdykoliv během pátku do 17 hodin vyzvednout. Druzí přijedeme my, Zetíkovi cestovatelé na Hlavní nádraží, kam si, prosím, pro děti přijďte. Přijedeme v pátek 9. 11. 2018 ve 14: 57 na Hlavní nádraží osobním vlakem od Berouna. Číslo vlaku a odkud vystoupíme napíši v pátek smskou. A NYNÍ DŮLEŽITÉ!!!!! JE NUTNÉ, ABYSTE BYLI U VLAKU VČAS. POKUD NECHCETE, ABY VAŠE DĚCKO PSYCHICKY STRÁDALO, JE TATO VĚC ZÁSADNÍ. DÍTĚ NUTNĚ POTŘEBUJE, VYJÍT Z VLAKU A VIDĚT ASPOŇ JEDNOHO RODIČE A JÍT SE PŘIVÍTAT. PROSÍM VÁS ZA VŠECHNY DĚTI. JE TO DŮLEŽITÝ MOMENT, A PROTO SI DOBŘE NAPLÁNUJTE ČAS A MĚJTE REZERVU. DÍKY ZA VŠECHNY DĚTI PŘEDEM.

To je ode mě všechno. Možná to není všechno, protože jsem na něco důležitého zapomněla (nebylo by to dnes poprvé). Kdyžtak volejte, smskujte a ptejte se. Ráda zodpovím vše, nač se máte potřebu zeptat.

Přeji Vám všem krásný víkend a pohodu. Znovu děkuji za všechno, co pro nás děláte. Pro děti je to super a pro mě je to vlelká pomoc. Díky díky ještě jednou díky. Veronika.

2.11.2018