Plavání - příští týden

Zdravím,

pro 12 přihlášených Zetíků je příští týden plavání v bazénu AXA (úterý - pátek). Nemůžeme mít 5 dní, protože 4hodiny jsme odplavali ve 2. třídě, proto to není na týden.

Pokud byste ještě zvažovali dopřihlášení, důležitou informací pro vás je, že jediná možnost naplnění plavání jindy a jinak bude docházka na plavání se současnými 2. ročníky. Situace je totiž nepředvídatelná a já si nemohu dovolit posunout plavání do vyššího ročníku kvůli dalším výstupům ŠVP(školního vzdělávacího plánu) i kvůli pauze dlouhé 3 a půl měsíce ve druhé třídě. I když umět plavat považuji za výstup zcela zásadní, protože jde někdy o život.

Zbytek Zetíků bude mít výuku dle rozvrhu dohromady s neplavajícími dětmi ze 3. C.

Na bazén chodí vyučující a asistentka ze 3. C a Honza Weber, já zůstávám s neplavajícími ze 3. A a ze 3. C.

Budu se snažit naplánovat do 4. třídy školu v přírodě na konci školního roku s venkovním koupalištěm, ale zaručit to nemohu stoprocentně.

I když se takto nerada rozhoduji, jsem v situaci, kdy nemohu jinak(a takto jsme se dohodli i s panem ředitelem), což je mi líto. Děkuji Vám za pochopení.

Podrobnější informace o plavání dostanou pouze přihlášení na plavání.

Krásný den Veronika

24.9.2020