Informace pro začátek - Co po Vás budeme chtít

CO PO VÁS BUDEME CHTÍT DO 10. 9. 2018

ŠTĚPÁNKA TŮMOVÁ ŠD – SIRUP, KAPESNÍKY, TOALETNÍ PAPÍR, PAPÍRY NA KRESLENÍ (I JEDNOSTRANNĚ POTIŠTĚNÉ Z KANCELÁŘÍ), LAHEV NA PITÍ, PŘEVLEČENÍ DO ŠD NA VEN, PODEPSANÝ ČIP NA OBĚDY DO ZŠ STROZZIHO

VERONIKA SEDLÁKOVÁ HV – MODRÝ NELINKOVANÝ SEŠIT A4 40 LISTŮ – OBALENÝ A NADEPSANÉ JMÉNO

ONDŘEJ ČERNÝ TV – OBLEČENÍ A OBUV NA TĚLOCVIK NA VEN I DOVNITŘ – BUDE VE SKŘÍŇCE, OBUV DO TĚLOCVIČNY (NESMÍ MÍT ČERNOU PODRÁŽKU)

VERONIKA A KÁŤA

1)     900 Kč do třídního fondu pokud s ním budete souhlasit – pokud nebudete souhlasit s TF, dám Vám seznam, co ještě nakoupit za pomůcky. Pokud budete souhlasit, nakoupím je z TF.

2)     Vybavený penál – tužky (tvrdé i měkké), pastelky, guma, ořezávátko, nůžky, fixy – celou první třídu píšeme pouze tužkou všichni

3)     Kufřík a v něm – vodovky, tempery, suché křídy, voskovky, štětce – ploché i kulaté, kelímek na vodu, barevné papíry, špejle, fixy, izolepa, provázek, akvarelové pastelky, lepidlo v tyčince, lepidlo Herkules, ochranná podložka na lavici (igelit), ochranný oděv (ideálně velké triko), jehly a nitě, noviny, modelína, hadr

4)    Měkký molitanový míček velikosti tenisáku – na psaní, masáž a posilování ruky, šátek, bačkory do třídy - NE PANTOFLE!!!!!!!!

5)    Balík papírů do kopírky, kapesníky v krabici – vytahovací – 2x

6)    Pokud Vás napadne cokoliv, čím byste mohli zpestřit naši výuku nebo třídu – materiály na VV, PČ, sponzorské dary, jakoukoliv práci (např. v dohledné době budeme potřebovat ušít třídní vlajku). Co všechno budeme schopni společně pro naše děti udělat (materiálně i duchovně), o to budou bohatší. Předem moc děkujeme.

25.8.2020