Informace pro vás

Zdravím v novém týdnu a posílám informace.

1) Za domácí úkol na budoucích 14 dní je zápis do čtenářského deníku - 2. kniha. Někdo si vzal i když má už dvě zapsané. Termín odevzdání je nejpozději v úterý 17. 3. 2020. Děti vědí o ocenění v podobě knihy od knihovního draka,které mohou získat za zapsané knihy navíc.

2) Podle vašich vyjádřených názorů bude komunitní výlet  s překvapením pro všechny, kteří mají chuť poznat další části Prahy 8 a zájem se setkat v sobotu 4. 4. 2020. Podrobnosti týden před výletem.

3) Děti mají zájem o ještě jedno přespání ve škole navíc, protože jich v lednu dost chybělo. Půjčíte mi vaše děti na jednu noc v březnu? Dejte mi prosím, vědět, komu by to nevadilo. Další přespávání bude na konci školního roku rozlučkové, jak je uvedeno v ročním plánu.

4) 26.6. 2020 v pátek máme rezervaci v obřadní síni Libeňského zámku na rozlučku se školním rokem, kdy jsme poznávali Prahu 8. Jste všichni srdečně zváni. Rozdávání vysvědčení by se měl zúčastnit pan Tomáš Tatranský. Je to součást vzdělávání a poznávání Prahy 8. Časově počítejte cca 8, 00 - 9, 30 - 10, 00.

5) List pamatováček č. 4 - pouze elektronicky na webovkách děti ho u sebe nemají - dostanou až příští týden. Prosím o pomoc s tréninkem dlouhodobé paměti doma. Vracejte se, prosím, i ke starším, aby děti nezapomněly.

Díky moc a přeji hezký týden všem. Ahoj Veronika

25.8.2020