Informace před začátkem školního roku 2019/ 2020

PF 2019/ 2020 - hodně štestí, zdraví a hlavně pohody přeji všem malým i velkým, kteří patří do party Zetíkových cestovatelů.

Zdravím vás všechny v novém roce .......školním. A přináším důležité informace.

1) 2. 9. 2019 začínáme v 8 hodin a končíme v 9, 40. Děti nemusí mít s sebou na první dvě vyučovací hodiny vůbec nic. Nemusí chodit s taškou. Pouze pokud půjdou do školní družiny bude zapotřebí svačina a pití.

2)  3. 9. a 4. 9. 2019 máme do 11, 40. Dále už bude výuka probíhat podle rozvrhu. Na 3. 9. už bychom potřebovali desky velikosti A4na cestovní pas a cestovní deník - prosím o jejich pořízení (dle vašeho výběru) a vybavený penál, svačinu, pití, přezůvky, které si už budou děti moci nechat ve své skříňce. Skříňky jsou označeny z minulého roku. Kdo má visací zámek přinese si klíč, prosím.

3) V úterý 3. 9. 2019 bude třídní schůzka v 17h. Plánována je cca na 1 hodinu do 18h. Bude probíhat na koberci, proto se pohodlně oblečte, kdo nechce být naboso, vezměte si, prosím, přezůvky. Prosila bych, aby byl přítomen aspoň jeden z rodičů. Moc vám děkuji.

Co po vás budeme chtít - věci už můžete začít nosit na třídní schůzky. Termín dodání je, prosím, do 11.9. 2019. Děkujeme.

ŠTĚPÁNKA TŮMOVÁ ŠD – SIRUP, KAPESNÍKY, TOALETNÍ PAPÍR, PAPÍRY NA KRESLENÍ (I JEDNOSTRANNĚ POTIŠTĚNÉ Z KANCELÁŘÍ), LAHEV NA PITÍ, PŘEVLEČENÍ DO ŠD NA VEN, 20KČ NA DOPLACENÍ ČIPU DO NOVÉ ŠKOLNÍ JÍDELNY V PERNERCE. 100KČ MÁME ZA VRÁCENÉ ČIPY Z MOLÁKOVKY.

ONDŘEJ ČERNÝ TV – OBLEČENÍ A OBUV NA TĚLOCVIK NA VEN I DOVNITŘ – BUDE VE SKŘÍŇCE, OBUV DO TĚLOCVIČNY (NESMÍ MÍT ČERNOU PODRÁŽKU). DOPORUČUJI MÍT TV VE SKŘÍNCE STÁLE, ABYCHOM MOHLI SPORTOVAT NEBO PRACOVAT V JAKÝKOLV DEN

VERONIKA A HONZA –

1)     500 Kč do třídního fondu. Pokud někdo nebyl na škole v přírodě 1 000Kč.

2)     Vybavený penál – tužky (tvrdé i měkké), pastelky, guma, ořezávátko, nůžky, fixy, pera aspoň dvě dle vašeho výběru.

3)     Kufřík a v něm – vodovky, tempery, suché křídy, voskovky, štětce – ploché i kulaté, kelímek na vodu, barevné papíry, špejle, fixy, izolepa, provázek, akvarelové pastelky, lepidlo v tyčince, lepidlo Herkules, ochranná podložka na lavici (igelit), ochranný oděv (ideálně velké triko), jehly a nitě, noviny, modelína, hadr

4)    Bačkory do třídy - NE PANTOFLE!!!!!!!! Často způsobují u malých dětí úrazy.

5)    2 balíky papírů do kopírky, kapesníky v krabici – vytahovací – 2x, 1x náplň do pumpičkového mýdla.

6)    Pokud Vás napadne cokoliv, čím byste mohli zpestřit naši výuku nebo třídu – materiály na VV, PČ, sponzorské dary, jakoukoliv práci. Co všechno budeme schopni společně pro naše děti udělat (materiálně i duchovně), o to budou bohatší. Předem moc děkujeme. A samozřejmě jste kdykoliv zváni do třídy, protože se snažíme být spolupracujícím týmem.

Předem díky za všechno a moc se těšíme na viděnou. Tým pečující o Zetíkovy cestovatele.

31.8.2019