Informace před Vánoci

Zdrvím Vás a posílám informace,

1) Díky vyhlášení Dnů boje proti korona viru je vyučování pouze do pátku 18. 12. 2020. Dne 21.12. a 22.12. jsou volné dny a tím se prodlužují vánoční prázdniny. Vrátit do školy bychom se měli (pokud nám vláda neuchystá nějaké vánoční překvapení)  v pondělí 4. 1. 2021.

2) Děti mají za úkol POVINNĚ (dělali bychom to za normálních okolností ve škole) do příštího úterý zapsat do čtenářského deníku Šedíka a Bubi. Díky tomu, že jsme neustále okrádání, dostanou zítra děti úkoly na pondělí a úterý. Jako vždy dobrovolně a je na vašem rozhodnutí, zda je zapotřebí, aby je děti dělaly nebo ne.

3) V pátek mám pro děti malé překvapení. Ale větší část dne se budeme věnovat vzdělávání. Nemohu si dovolit nyní ztrácet jakýkoli společný čas, abychom nebyli ve stresu a velkém skluzu.

4) Pokud je to z vaší strany možné, bude se dětem hodit do školy obyčejná kalkulačka - potřebujeme se s ní naučit zacházet a budou si s ní někdy ověřovat výsledky písemného sčítání a odčítání, protože jsme začali počítat v oboru do 1 000.

Mám vás všechny moc ráda.

Přeji vám všem krásné a pohodové Vánoce a do všech rodin přeji hlavně zdraví. Zdraví Veronika