Informace k výletu v pondělí 17. 6. 2019 a k pátku a sobotě

Zdravím a přináším informace.

PONDĚLNÍ VÝLET

1) V pondělí je sraz před školou nejpozději v 7, 50.

2) S sebou: batoh, svačinu, pití, kinedryl (komu se dělá špatně v autobuse) na cestu tam i zpět, cokoliv na opékání - bude oheň)

3) Návrat ke škole nejpozději v 16, 15 (mezi 16, 00 - 16, 15 - upřesním sms). Pokud děti nebudou mít  v tuto dobu před školou rodiče, odvedu je na půdu do družiny a můžete si je vyzvednout tam později.

VÝLET SE SPANÍM VE ŠKOLE

1) V pátek ráno děti přijdou s veškerým vybavením na spaní ve škole - karimatky, spacáky, hygenické potřeby, jídlo na celý den kromě večeře a něco na opékání - opět bude oheň v Ďáblickém háji. Děti mají odhlášené obědy na Molákově. Přijdou do třídy a odloží si věci na spaní a potom vyrazíme na výlet. Jdeme do Ďáblické hvězdárny pozorovat Slunce a na příběh o Slunci.

2) Prosím, dejte dětem 100Kč - večer objednáme pro všechny pizzy, pokud někdo nechce, dejte dětem více jídla. Na sobotní snídani, prosím každý z vás něco upečte nebo kupte a pošlete s dětmi v pátek do školy - můžu to dát i do lednice.

3) Hra v Karlíně bude spočívat v hledání konkrétních adres, v nichž budete hledat písmena a zařazovat je do zprávy. Hra bude začínat v 9 hodin a je pro všechny rodinné příslušníky, kteří mají chuť poznávat Karlín. Hra je koncipována pro tým, v němž musí být aspoň jeden dospělý ideálně s telefonem, kam lze zadávat adresy a používat mapy. Minimálně bych potřebovala 6 dobrovolníků, aby si hru mohly zahrát všechny děti. Hra bude končit nejpozději v 11 hodin. Na konci hry dostanete od dětí dárek, který děti připravovaly celý rok a bude velmi malou ukázkou toho, co jsme společně dělali.

4) Po hře je plánována rozlučka na školním dvoře opět pro všechny členy rodiny, kteří mají zájem. Přineste něco k jídlu, pití, kelímky, tácky atd. a můžeme posedět před obědem klidně i déle, jak budete chtít.

Příklad ze hry pro vaši představu - Křižíkova 164/ 20 - pamětní deska, druhý řádek, třetí slovo, sedmé písmeno - TO SI ZAPÍŠETE DO TABULKY.

Pokud máte dotazy. kontaktujte mě. Prosím, abyste mi sms nahlásili, který Zetík se zúčastní spaní a kdo z vás se zúčastní hry a rozlučky s první třídou v sobotu 22. 6. Potřebuji vědet, kolik mám připravit herních tabulek a itinerářů. Je možné, aby šla každá rodina zvlášť, tak jak se mi to už jednou stalo. Je to na vás.

Díky za všechno, přeji hezký víkend ahoj Veronika

14.6.2019