Informace k návratu do školy ke 25. 5. 2020

Zdravím ještě jednou a dávám na web, co byste měli mít v e mailu.

Milí,

několik slov k přihlášce, která jste dostali v e - mailu. VYPLNĚNOU PŘIHLÁŠKU JE NUTNÉ POSLAT DO PÁTKU 15. 5. 2020 DO 12 HODIN NA MŮJ E MAIL. veronika.dobrovolna@zs-ln.cz (pokud se někdo nebude ozývat vůbec, bere se to jako nezájem o návrat do školy)

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ NEPOSÍLEJTE A NEVYPLŇIJTE. DÍTĚ ODEVZDÁ AŽ PŘI NÁSTUPU DO ŠKOLY. Škola se otevírá v režimu, který není klasický a nejedná se o klasický návrat do školy se vším všudy (má to mnoho limitů daných ministerstvem školství). Nebude se jednat o klasické vyučování. Body, které byste měli vědět, než se rozhodnete.

1) Není z vaší strany možné, abyste si vybírali, s kým bude dítě ve skupině. Škola to bude určovat podle kritérií, která umožní zajistit provoz a personální obsazení pedagogů do skupin. Ne všichni pedagogové a asistenti se mohou vrátit zpět.

2) Provoz školy je zajištěn do 17 hodin, ale bez stravování. Hygienik v naší škole zakázal přechod do jiných budov na obědy. Bude dopolední blok cca 4 vyuč, hodiny. Nebudou žádné výchovné předměty - výtvarka, tělocvik, hudebka, pracovky. Potom svačina a odpolední blok. V přihlášce je nutné vybrat si variantu jen dopoledne nebo dopoledne a odpoledne.

3) Děti, které budou ve škole, budou dělat tytéž věci, které budou dělat děti doma. Tzn. Já pošlu úkoly celé třídě - děti, které budou doma i ve škole je budou plnit stejně. Ve škole pod dohledem pedagoga, doma je budou plnit s rodiči nebo samy.

4) Děti, které budou opakovaně porušovat pravidla a budou ohrožovat zdraví ostatních, může ředitel školy ze školní skupiny vyloučit.

5) Děti musí mít dvě roušky a pytlík na ně. Jestli je budou muset mít celý nejsem schopná zodpovědět, protože to určuje pedagog, který bude mít skupinu na starost.

Pokud jsem na něco zapomněla nebo máte otázky, kontaktujte mě.

Je zapotřebí se rozhodnout pouze na základě těchto informací a informací v přihlášce. Další organizační věci se dozvíte až bude škola vědět celkový počet přihlášených dětí za celý 1. stupeň. . Mám i několik plánů, jak potom budeme doplňovat postupně učivo.

Mám vás všechny moc ráda a zdravím vás. Veronika

PS: Z domova díky technickému nevybavení nemohu vložit přílohu přihlášky a čestného prohlášení.

25.8.2020