Informace a prosby

Zdravím a prosím,

1) Kdo může na pátek přineste ovoce a zeleninu (ideálně starší unavené kusy) - budeme s nimi dělat badatelské činnosti. Pokud někdo může poskytnout i nějaký suchý plod - ořechy, budeme rádi. Kdo dovolíte dětem kapesní nůž ev. prkénko na krájení, bude to moc fajn.

2) Kdo může na pátek přinést krepový papír, také předem díky.

3) Na příští středu budeme všichni potřebovat sešit A4 linkovaný 60 nebo 40 listů na poznávání nové země Ypsilonie.

4) Domácí úkoly jsem v euforii, že se vidím s dětmi zapomněla rozdat. Dám je dětem až dnes. Omlouvám se.

5) Na google clasroom jsou úkoly pro ty, kteří chybí z důvodu nemoci nebo pro ty, kteří jsou na distanční výuce. Pro ty, kteří jsou na distanční výuce jsou úkoly i meet od 7,30 do 8,30 povinné. Pro ty, kteří jsou nemocní, bude možnost se od pondělí připravit na meet také.

Předem moc díky a přeji krásný den ahoj Veronika