Informace 8. školní týden

Milí rodiče,

zdravím Vás všechny v novém týdnu a posílám info.

1) Na adaptační pobyt nás jede 26 z 27. Super, jste skvělí a děkuji za podporu. Doufám, že to přinese užitek všem zúčastněným stranám. Také děkuji za důvěru a propůjčení Vašich ratolestí do naší péče.

2) Cena adaptačního pobytu je 1 600Kč. Prosím, zaplaťte do příští středy, nejpozději čtvrtka 1. 11. 2018

3) Tento týden pojedeme ve čtvrtek na koloběžkovou vyjížku Karlínem na dvě poslední vyučovací hodiny. V případě nedeštivého počasí. S koloběžkou přijdou děti ráno do školy, počkají před školou, společně si jí uklidíme a pak půjdeme nahoru do třídy. Koloběžka bude k vyzvednutí celé odpoledne stejně jako minule.

4) Kdo můžete přinést, na pátek bychom potřebovali jeřabiny nebo jiné podzimní plody, které se dají navlékat jehlou na nit. Prosím až na pátek do třídy. Moc díky

5) Děti měly dostat poštou dopis od nás ze školy a od Zetíka týkající se společného výjezdu. Někomu nepřišel. Dala jsem čas ještě do středy. Na středu, prosím, aby si ho děti přinesly do školy. Budeme s ním pracovat.

6) V týdnu od 26. 11. - 30. 11. 2018 budou konzultace žák - rodič - učitel. Bude připraven zapisovací systém na doodle a odkaz na třídním webu, abyste se mohli přihlásit. Konzultace budou dlouhé 15 minut, pokud víte, že potřebujete více času, pište se jako poslední nebo si můžeme domluvit individuální termín. Konzultace budou každý den kromě středy. Až dáme odkaz na třídní webu, pošlu Vám sms.

7) Dále nabízím každé úterý od 15 do 16 hodin možnost setkání. Je to otevřená hodina, kdy můžete přijít sdílet, jentak si popovídat nebo řešit problém. Pokud budete chtít řešit problém nebo mluvit o samotě, dejte mi vědět dopředu. Jinak je hodina otevřená, může se nás sejít více, můžeme si dát kávu, čaj a jen tak popovídat dohromady. Srdečně zvu kohokoliv, kdo má zájem a chuť do 1. A. Nemusíme se scházet jen když jsou problémy nebo něco k řešení. Ale i na toto je určen tento čas.

8) V akutním případě problému samozřejmě platí kontaktovat mě ihned a nečekat.

9) A hodně dopředu ve čtvrtek 20. 12. 2018 od 16 hodin bude Vánoční setkání - vánoční pohodička. Kdo máte chuť zastavit se, vánočně naladit a něco zažít s dětmi, jste srdečně zváni do 1. A Zetíkových cestovatelů.

10) Informace k adaptačnímu pobytu přibudou na webu během tohoto týdne a děti přinesou domů dotazník k vyplnění. Až je tam vložím, pošlu sms. Bude nutné si je přečíst, abych zbytečně netiskla všechno na papíry.

Děkuji Vám za vše, co pro nás děláte, jste báječní a moc nám pomáháte. Hezký týden Veronika.