Informace - 5. školní týden

Zdravím Vás v novém školním týdnu a přináším informace.

1) Dnes v pondělí připomínám Setkání po měsíci v 18 hodin ve třídě 1. A Zetíkových cestovatelů.

2) Ve čtvrtek 4. 10. 2018 bude Podzimní den. Na celé dopoledne půjdeme na Vítkov. Pokud mají už všichni koloběžky, pojedeme na nich. S sebou: batoh, svačinu, pití, penál, koloběžku a dostatečně teplé oblečení. Nepůjdeme v případě deštivého počasí. Budeme se učit o podzimu, změnách v přírodě a zároveň něco málo z dopravní výchovy. Sraz je mezi 7, 40 - 7,55 před školou.

3) Děti dnes přinesou domů Závaznou přihlášku na adaptační pobyt konající se od 5. 11. do 9. 11. 2018. Bylo by fajn kdyby jelo maximum dětí, protože se bude jednat o adaptační a stmelovací pobyt. Ale nikoho nenutím. Bude záležet i na tom, jak dětem společně vysvětlíme proč odjet.

4) Postupně skončí adaptační období, kdy můžete děti doprovázet až ke skříňce do budovy školy. Děti na to připravím a prosím, abyste je i Vy připravili na tuto změnu. Více vysvětlím na třídní schůzce. Doprovázení dětí ke skříňkám bychom měli postupně ukončit do poloviny října, nejpozději do konce října. Od 1. 11. 2018 je zapotřebí, aby děti zvládly dojít nahoru bez Vás a rozloučili jste se před školou. Někdo už to tak má, někdo s tím bude mít problém, nejsme všichni stejní. Ale do 31. 10. 2018 se s tím, prosím zkuste vypořádat všichni. Moc Vám děkuji za pochopení i pomoc s vysvětlením Vašimi milým Zetíkům. Nyní se vidíme pravidelně ráno, až toto období skončí, je možné domluvit si konzultaci, zavolat nebo napsat v případě dotazů nebo problémů.

5) Poděkování Vám všem za všechno, co jste pro nás udělali a co pro děti děláte. Moc nám tím pomáháte a rozvíjíte nás.

To je na tento týden všechno. V případě dotazů mě kontaktujte, ráda Vám pomohu. Přeji krásný a pohodový týden. Veronika

1.10.2018