Informace - 41. školní týden

Zdravím v novém týdnu a přináším nové informace týkající se konce školního roku.

1) Domácí úkol na tento týden - anketa pro rodiče a děti od vedení školy, prosím, vyplňte a pošlete zpět do školy, jména pokémonů podle abecedy - děti by měly vědět - dělaly jsme ve škole. Pokud děti nemají karty Pokémonů mohou psát vlastní jména lidí. Díky moc.

2) 11. 6. 2019 - bubnování a novozélandským umělcem cena za jednoho 100Kč - bráno třídního fondu. Bude v tělocvičně naší školy.

3) 12. 6. 2019 - Mach a Šebestová - Listování - divadelní představení ve 3. B - 4. vyučovací hodina.

4) 17. 6. 2019 - celodenní výlet do Ladova kraje, který zorganizovali Tylovi. Návrat cca mezi 17 - 18 hodinou

5) 18. 6. 2019 - Focení třídy v 9, 30.

6) 21. 6. - 22. 6. 2019 - Celodenní výlet s vítáním léta do Ďáblického a Čimického háje s návštěvou Hvězdárny Ďáblice - pozorování Slunce a pořad o Slunci - proč se střídají roční období. Spaní ve škole a rozlučková hra v Karlíně pro rodiče a děti s posezením na školním dvoře. Ráno 21. 6. si děti přinesou všechny děti, které budou chtít spát ve škole všechno na spaní - karimatky, spacáky, jídlo na celý den a snídani, hygienické potřeby. S batohy vyrazíme na výlet, ostatnií si necháme ve škole. Obědy budou centrálně odhlášeny.

7) 28. 6. 2019 - slavnostní předávaní vysvědčení na Lyčkově náměstí venku. Můžete se zúčastnit. Děti přijdou na osmou hodinu do třídy, rozločíme se se třídou, potom se projdeme po Karlíně a v 9 hodin si rozdáme vysvědčení - jste srdečně zván.

8) 28. 6. 2019 - prvňáci odvádějí deváťáky ze školy a loučí se s nimi. Prosím, počítejte, že Vaše děti budou volné až cca kolem 10 hodiny. V naší škole je zvykem , že první školní den přivedou deváťáci prvňáky do třídy a poslední školní den je to obráceně prvňáci odvedou ze školy deváťáky. Prosím tedy o nějaké vhodné oblečení k této situaci. Dárek pro deváťáky vyrábíme ve škole.

7)

10.6.2019