Informace 3. školní týden

Milí rodiče,

zasílám informace pro tento týden.

1) V deskách mají děti - domácí úkol, informovaný souhlas, souhlas - nesouhlas s nelepením foto, souhlas - nesouhlas s GDPR, přihlášku na nábožnství, nabídku šachového kroužku. Prosím - tři sešité souhlasy - nesouhlasy (záleží na Vás), pošlete zpět do školy co nejdříve. Šachy a náboženství jsou nabídka do školy vracejte pouze v případě zájmu. Moc děkuji.

2) V deníku (3. školní týden - str. 8) mají děti info k tomuto týdnu a k domácímu úkolu na tento týden - jeden z úkolů je povinný - je nutné, aby ho udělali všichni (je společný pro rodiče i děti).

3) V tašce mají děti složenku na zaplacení školní družiny - pozor není v deskách.

4) Ve středu až pátek se bude v naší třídě stavět patro. Budeme přebývat na půdě nebo venku. Děti přiveďte ke třídě, my si je odvedeme.

5) Prosím a připomínám. Kdo nechcete dělat s dětmi domácí úkoly je nutné na ně napsat - Nemusí vyplňovat a podepsat se. Je to pro mne důležité, abych Vás poznala a věděla, kdo, co a jak....potřebuji, abyste aspoň věděli, co bylo za domácí úkol. Moc děkuji.

6) 22. 9. 2018 je ve škole zahradní slavnost - více na stránkách školy - aktuality.

7) 24. 9. 2018 bude probíhat Den bez aut - je možné, že se nedostane ke škole autem. Pokud se dozvím více, budu Vás informovat sms.

Pokud cokoliv nevíte, ptejte se, ráda Vás budu informovat. Pište, volejte.

Závěrem bych Vám moc chtěla poděkovat za všechny sehnané věci pro děti. Také moc děkuji za velmi brzy započatou spolupráci pro třídu. Už máme třídního zástupce, dodávku na ŠvP, tři lidi na šití a spoustu krásných barevných i nebarevných papírů, člověka, který nás může doprovázet na vycházky. Moc si vážím všeho, co pro nás děláte. Ráda navážu spolupráci i s dalšími, kteří chtějí a mohou něco třídě nabídnout (i sebe sama). Vaše děti jsou báječné, většina už si zvyká na školní režim. Nezapomeňte, že jste  kdykoliv vítáni a zváni do třídy Zetíkových cestovatelů.

Díky moc za všechno a přeji hezký týden. Veronika

17.9.2018