Informace 29. školní týden

Zdravím v novém týdnu a posílám informace.

1) Zítra 19. 3. jdeme na exkurzi na policejní stanici v Karlíně. Sraz je v 8 hodin před školou nejpozději s aktovkami. V aktovkách bude vše na normální školní den. Budeme si je brát s sebou kvůli svačině.

2) Ve čtvrtek máme vítání jara na ostrově Štvanice. Pokud vydrží předpověď počasí, půjdeme na celé dopoledne na ostrov Štvanice. S sebou: batoh, penál, cestovní pas a deník, svačina a pití, lepidlo a nůžky. Sraz: v 8 hodin nejpozději před školou.

3) Od 1. 4. 2019 bude u nás ve třídě působit stabilně asistent pedagoga Jan Weber. Pojede s námi i na školu v přírodě.

4) V pondělí 13. 5. 2019 máme od 11hodin domluvené divadlo Karneval zvířat v divadle Ponec - kultura v Karlíně. Přijdeme zpět až ve 13 hodin.

5) Prosím o kontrolu délky tužek a pastelek. Zároveň žádám - hodně dětí už nemá lepidla a nůžky. Prosím o jejich doplnění.

6) Na školu v přírodě jede 25 Zetíkových cestovatelů. Děkuji moc za vyplnění přihlášky a dodání zálohy na ŠvP.

7) Konzultace rodič - žák - učitel budou v termínech středa 10. 4., čtvrtek 11. 4. a v úterý 16. 4. 2019. Až vytvořím přihlašovací tabulku přes doodle, napíši vám sms.

Pro tento týden je to všechno. Mějte krásný týden. Ahoj Veronika

18.3.2019