Informace 26. školní týden

Zdravím Vás v novém týdnu a posílám informace.

1) Děti dnes přinesou domů přihlášku na školu v přírodě - Záchranná mise Zetíka a výlet na planetu Zet. Prosím o její vyplnění a zaslání zpět ideálně do pondělí 4. 3. 2019. Pokud máte doma váhajícího Zetíka, dáme mu více času. Někdo si dnes přihlášku nechtěl vzít - nenutila jsem ji nikomu. Tak se můžete zeptat a prodiskutovat. Dnes jsme začali s motivací a budu v ní pokračovat. Přihlášku dávám na web, kdyby se někdo rozmyslel jinak.

2) Příští úterý 5. 3.2019 je masopustní rej v tělocvičně školy. Vstup pouze v maskách. Organizuje školní družina, která může dát více podrobností. Pozvánky jsou vylepeny ve škole.

3) Ve čtvrtek jdeme na poslední dvě hodiny 10, 45 - 12, 35 na vycházku do Přístavu 186 00.

4) Dnes v úterý jsou již konzultace obsazeny, nabízím proto čtvrtek 15, 00 - 16, 00. Na 15 hodinu ve čtvrtek už je nahlášena návštěva, proto, prosím, využijte čas po 15, 15. Díky moc. Těším se na vás. Ráda se s Vámi scházím, jste skvělí.

5) Omlouvám se za nedostatky v práci i komunikaci, učím se žít bez asistentky Káti po 5 letech. Nestíhám vše, jak bych chtěla. Nový asistent je v řešení, ale potřebuji čas pro sebe, abych mohla vstoupit čistě do nové spolupráce s novým člověkem. Děti měly možnost vyjádřit svůj názor. koho by ve třídě chtěly. Děkuji Vám za shovívavost a pochopení.

6) Znovu prosím o kontrolu velikosti tužek a pastelek. Moc díky.

Přeji všem krásný týden. Ahoj Veronika.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA ŠKOLU V PŘÍRODĚ

ZÁCHRANNÁ MISE ZETÍKA – VÝLET NA PLANETU ZET

ZETÍKOVA CESTOVATELE Z 1. A VE SKRYJÍCH U RAKOVNÍKA

ZÁVAZNĚ PŘIHLAŠUJI SVÉHO/ SVOJI SYNA/ DCERU

_______________________________________________________________

NAROZENÉHO/ NAROZENOU ____________________________________

NA ŠKOLU V PŘÍRODĚ VE SKRYJÍCH U RAKOVNÍKA V TERMÍNU 2. 5. – 12. 5. 2019 V CENĚ 3 500KČ.

ZAVAZUJI SE ODEVZDAT ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU DO PONDĚLÍ    4. 3. 2019,  UHRADIT ČÁSTKU 1 000KČ – ZÁLOHU DO 15. 3. 2019 A DOPLATEK 2 500KČ ZA POBYT A DOPRAVU DO 25. 4. 2019.

ZAVAZUJI SE UHRADIT ŠKODY VZNIKLÉ MÝM DÍTĚTEM V DOBĚ POBYTU (POKUD JE ZPŮSOBÍ), ZAVAZUJI SE DOJET SI PRO DÍTĚ V PŘÍPADĚ ZÁVAŽNÉHO NEBO INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ, KTERÉ NELZE LÉČIT V MÍSTĚ POBYTU. ZAVAZUJI SE, ŽE MOJE DÍTĚ POJEDE BEZ MOBILNÍHO TELEFONU, TABLETU, tzv. CHYTRÝCH HODINEK S TELEFONEM A JINÝCH TECHNICKÝCH PŘÍSTROJŮ. CÍLEM TĚCHTO POBYTŮ JE NAUČIT SE PŘEŽÍT V PŘÍPADĚ, ŽE TATO ZAŘÍZENÍ ZKOLABUJÍ NEBO NEBUDOU FUNGOVAT.

V PRAZE, DNE                                        _______________________________

25.8.2020