Informace 20. školní týden

Zdravím a přináším informace.

1) Moc děkuji za Vaši velkou snahu. Většina dětí už zvládá být ve třídě na osmou hodinu.

2) Prosím, aby si děti, které chybí psaly do cestovního pasu samy N - nepřítomen k danému datu a do Cestovního deníku nebyl/ nebyla a zároveň si zapisovaly dny v týdnu na volnou linku. Děti by měly vědět, kam.

3) Tento týden jsou úkoly děleny složitě, proto se snažím vysvětlit. Nevím, jestli děti donesou domů informaci, jak má znít. Na pracovním listu s měsíci (k němu potřebují vaši dopomoc) je z druhé strany úkol pro děti, které se učí písmena. Pro čtenáře je čtenářský list text o rejnokovi - jedna strana velké tiskací, jedna strana malé tiskací. Děti si vybírají pouze jednu stranu, která je bude rozvíjet. Připomínám, že úkoly nejsou povinné, ale pokud je nebudete dělat, je pro mě důležité, aby se vrátily zpět podepsané listy od vás s označením nemusí dělat. Je to pro mne důležitá zpětná vazba. Moc díky.

4) Všichni Zetíci dělají velké pokroky, každý na své úrovni. Jsou skvělí a šikovní. Děkuji Vám, je to Vaše zásluha.

5) Připomínám, že termín školy v přírodě je na tento rok od 2. 5. - 12. 5. 2019, cena cca 3 500Kč - Skryje u Rakovníka. Začněte, prosím přemýšlet, zda je to pro Vás finančně únosné a zkoušejte pomalu nenápadně zjišťovat, zda Váš Zetík bude chtít vyjet. Závaznou přihlášku dostanete na začátku února.

6) Ještě dopředu: termín podzimní školy v přírodě ve druhé třídě bude od středy 30. 10. 2019 (hned po podzimních prázdninách) - 6. 11. 2019 - opět Skryje u Rakovníka

7) Ještě více dopředu - zvažujeme na konci 2. ročníku udělat plaveckou školu v přírodě s panem učitelem Černým. Jaký je Váš názor? Před touto školou v přírodě bude probíhat půlroční plavecký kurz v rámci tělocviku.

S díky a pozdravem za všechno Veronika

14.1.2019