Informace 2. školní týden

Milí rodiče,

posílám informace na druhý školní týden.

1) Děkuji Vám za všechny donesené věci. Někomu ještě něco chybí, prosím tedy o dodání, i když je toho hodně, aby děti mohly ve škole v klidu pracovat. Uvítala bych také hlavně dotazníky a také vzkaz pro Vašeho malého Zetíka – ještě někdo nedal. Připomínám 900 Kč do třídního fondu. Děkuji za názory a nápady do třídy.

2) Tento týden, prosím, o vyplnění údajů (titulní strany) v cestovním pase a deníku - hůlkovým písmem - úkol pro Vás. Důležité jsou aktuální údaje – prosím hlavně o adresu, na které skutečně bydlíte – budeme ji potřebovat a občas budu dětem posílat něco domů. Cestovní pas a deník nosí děti domů každý den v deskách a obalech(ty pořídíme z třídního fondu) - podívejte se s nimi do nich každý den nebo aspoň 2x za týden(v cestovním pase jsou razítka za dodržování třídních pravidel) v deníku si děti zaznamenávají s jakými pocity odchází ze školy (v deníku je zkrácená verze informací pro Vás). V deskách mají děti na tento týden i úkol  –  kontrola čtvrtek, odevzdání v pondělí 17. 9. Takto to bude každý týden (úkoly je možné nedělat - napište Nemusí dělat a Váš podpis). Více informací v ročním plánu.

3) Poskytuji své telefonní číslo – pošlu sms o víkendu - ke komunikaci – já budu zasílat hlavně hromadné sms. Prosím, pošlete mi na moje telefonní číslo to Vaše, pokud ještě nejste ve skupině a chcete být (tzn.nepřišly Vám sms o víkendu).

4) V pondělí a ve čtvrtek budou mít Zetikovi cestovatelé do 12, 35. Ostatní dny do 11, 40. POZOR!!! V pondělí ráno začínají děti tělocvikem s panem učitelem Ondřejem Černým a končí hudební výchovou s paní učitelkou Veronikou Sedlákovou. Ve středu končí tělocvikem. Jednu hodinu týdně budeme chodit do učebny informatiky - abychom využili možností učit se různým dovednostem na počítači a čtení.

5) Zítra dostanou děti kartu do mlékomatu i s návodem k použití (v deskách s úkoly). Prosím, ve třídě si budeme muset nastavit pravidla, kdy ji budeme využívat. V rámci dopoledne vyhradím 1x čas na nákup, pokud to dětem dovolíte Vy. Největší problém je většinou kvůli půjčování karet ostatním spolužákům - prosím, nastavte dětem doma pravidla, abyste nebyli překvapeni tím, že bude za týden karta bez peněz. Jedná se hlavně o pobyt v družině.

6) Připomínám, že naše výuka je v 1. bloku - 8, 00 - 9, 30 a druhém bloku 10 , 10 - 11, 40. Neshodujeme se tedy se zvoněním a děti vědí, že pro nás vůbec neplatí. V pauze můžeme být venku. V každém týdnu půjdeme na krátkou vycházku po Karlíně - tyto vycházky nejsou uvedeny v ročním plánu.

7) V případě dotazů nebo vzniklých problémů mě kontaktujte telefonicky, sms, nebo mailem. Ráda Vám pomohu nebo vysvětím, co bude zapotřebí.

Těším se s Vámi na spolupráci a komunikaci. Mějte všichni hezký týden. S pozdravem Veronika

9.9.2018