Důležité informace pro nejbližší období

Zdravím vás v novém týdnu a přináším informace pro vás.

1) V úterý 15. 10. 2019 jdeme na výstavu dýní do botanické zahrady v Troji a do Trojského zámku do galerie hl. m. Prahy - poznávání Troji musíme přesunout z listopadu na říjen, protože uzrály dýně dřív a výstava končí už 20. 10. 2019 - normálně je do poloviny listopadu. V listopadu půjdeme pouze ke trojskému kanálu.

2) V sobotu 19. 10. 2019 je komunitní výlet s překvapením pro všechny, kteří mají chuť být pohromadě se členy třídy a jejich příbuznými a pro ty, kteří mají chuť navštívit několik míst Prahy 8 a něco se o nich dozvědět. Sraz na tento výlet je v sobotu 19. 10. v 10h na stanici tramvají Kobylisy směr Palmovka, Holešovice. S sebou: vše potřebné na výlet, pokud umožní počasí budeme opékat vše možné, co si přinesete a co máte rádi. Těším se na viděnou se zájemci.

3) Prosím, vyberte si s dětmi nějakou adekvátní knihu, kterou bude Zetík číst doma a kterou zapíše na konci listopadu do čtenářského deníku. U nečtenářů prosím, aby rodiče předčítali dětem, než se to naučí samy. A pak, abyste společně zapsali knihu do deníku. V deníku bude vzor zápisu z knihy, kterou jsem dětem předčítala v 1. třídě. Čtenářský deník budou děti hledat ve školní knihovně u našeho knihovního draka - je zařízený a koupený pro všechny - nic neshánějte. Potom budou již pravidelně zapisovat přečtené knihy. Vždy dám včas vědět, kdy se bude deník se zapsanou knihou odezdávat. Výběr je na vás a dětech - důležité je myslet na adekvátní knihu k dítěti  jeho věku, velikost písma, rozsah knihy - počet stran.

4) Ve čtvrtek 28. 11. 2019 jedeme na celodenní exkurzi do cukrovaru Dobrovice. Více napíši, až se bude exkurze blížit. Jedná se o exkurzi do muzea cukrovarnictví a do samotného provozu cukrovaru, což je pro děti velice zajímavé.

5) Na čtvrtky 31. 10. a 7. 11. 2019 sháním dorovolníky s dodávkou, kteří nám odvezou zavazadla na planetu Zet tedy do Skryjí u Rakovníka. Kdo můžete, dejte vědět co nejdřívě, nejpozději však do 21. 10. 2019.

6) Otázka rok dopředu, nemohu jinak Skryje jsou naplněné - mám blokovaný termín na podzimní školu v přírodě do třetí třídy na planetu Zet 16. 10. - 23. 10. 2020 od pátku do pátku. Dejte mi sms vědět, zda je předběžný zájem????????Pokud se nezmění podmínkycena by měla být cca 2 000 - 2 100Kč.

7) A pozvrzená zpráva panem ředitelem......školní rok 2019/ 2020 bude končit v pátek 26. 6. 2020. 29. 6. a 30. 6. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno. 26. 6. 2020 rozdávání vysvědčení na Libeňském zámku pro všechny, kteří chtějí.

8) V úterý 26. 11. 2019 od 18 hodin je adventní dílna pro maminky ve 2. A. Výroba adventních věnců s občerstvením, kávou, čajem. Pokud nemáte hlídání pro děti, vezměte je s sebou, pokud máte, přijďte si to užít bez dětí.Program pro děti bude zajištěn v jiných prostorách. Srdečně zvu.

Konec hlášení. Přeji všem krásný týden. Veronika

8.10.2019